Stručně o parfémech Salieri

Stručně o parfémech Salieri

Díky sofistikované volbě a správné kombinaci vonných esencí se všechny parfémy Salieri vyznačují mimořádnou výdrží a velmi příjemným postupným uvolňováním vůně.

Běžně prodávané parfémové vody se vyznačují pouze tzv. „agresivní hlavou“, která působí dojmem plné a intenzivní vůně. Tento efekt však odezní zhruba po 15-30 minutách a struktura vonné kompozice se začne znatelně rozpadat.

Parfémy Saliery se vyznačují velmi čistými tóny vysoce kvalitních vonných esencí, které vytvářejí harmonické, zcela unikátní kompozice vůní.

O mimořádné kvalitě svědčí také prestižní ocenění Zlatý pohár veletrhu Interbeauty Prague 2014, které bylo uděleno společnosti Salieri za tuzemskou výrobu s mimořádným obsahem 35 % vonné látky a inovativní kosmetickou metodu obnovení původních prvorepublikových receptur.

Na rozdíl od nákupu běžných komerčních značek máte u Salieri jistotu, že kupujete vždy originál a ne pouhou napodobeninu, slangově zvanou [fejk].

Je zapotřebí také zdůraznit, že Salieri není o kvalitě vůně samotné, ale také o designu, který nese svůj velmi specifický význam. Odtud také vznikl hlavní slogan „Parfém jako šperk“.

Pomineme-li fakt, že „pravý“ parfém na trhu téměř neseženete, Salieri se může pyšnit zejména ojedinělým poměrem objemu parfémové složky a ceny na trhu. Tím také dostává svému hlavnímu poselství – přinášet na trh parfémy mimořádné kvality za dostupnou cenu.