Jak se správně vonět parfémem

Jak se správně vonět parfémem

Parfém a jeho aplikace.

Nezáleží na tom jaký parfém jste si právě vybrali, pravdou je, že hlavně toužíte po tom, aby jste se mohli ve své oblíbené vůni pohybovat celý den bez opětovné aplikace. Chceme vám tedy sdělit tajemství, jak a hlavně kam parfém aplikovat, aby jste kýženého efektu dosáhli.Máte dojem, že jste příjem na zmiňované téma vyčerapali v minulosti? Stačí vám opětovně nasprejovat zápěstí a dekolt? Věřte nevěřte v parném létě jste s podobnou taktikou na špatné cestě, tedy ne úplně, přesto nevyužíváte umění aplikace parfému dostatečně.

Pojďte se nechat vést a nechte nás vám sdělit něco málo o celodenním účinku parfému.

Především je nutné si uvědomit, že parfém vám poslouží maximálně pouze tehdy, pokud je vaše pleť dostatečně hydratovaná, a tím pádem na parfém připravená, je tedy nutné začít již u výběru sprchového gelu či mýdla a vyhnout se všem produktům, které způsobují nežádoucí vysoušení.

Prvním místem kam je vhodné aplikovat parfém, je váš kartáč na vlasy, ano čtete správně, a to bezprostředně předtím, než se budete chystat se jím učesat. Aplikace přímo na vlasy není vždy vhodná, jelikož parfém má přirozenou schopnost vlasy vysušovat a ochuzovat je tím o jejich přirozený lesk. Přemýšlejte tedy o svém těle a o místech na kterých se během dne nejvíce zahříváte a samozřejmě, kde se velmi snadno dá nahmatat puls. Hádáte správně, právě tam by měl mířit sprej vašeho parfému.

První místem jsou uši. Ano, právě za ušima je velmi teplo a je to pulzní místo, které si o parfém přímo žádá.

Klíční kosti, nebo-li dekolt další nevyhnutelný posun vaší ruky svírající srdce parfému. Pokud chcete i ramena a záda pro postupné uvolňování vůně. Zápěstí, je další pulzní místo, jen prosím mějte na paměti, že suché ruce parfému příliš nepřejí. Naneste předtím hydratační krém a parfém aplikujte před tím, než si dáte jakékoliv šperky, nebo hodinky.
Pokud se vám myšlenka na parfém na zápěstí z jakéhokoliv důvodu nezamlouvá, velmi vhodná alternativa je vnitřní strana loktů.
Dalším místem, kde je stisknutí spreje parfému víc než vhodné je pod koleny. Toto pulzní místo vám především v létě zajistí postupné uvolňování parfému.

Na závěr mám pro vás malý test, víte kam si aplikovala parfém například Marilyn Monroe?  Nebudu vás napínat, je to práve na pupík. Tajemství účinnosti je ve vyšší teplotě tohoto místa, které donutí parfém reagovat přesně podle představ.

Naše téma jsme vyčerpali a má poslední slova k vám budou prosbou, aby jste nezapomínali, že méně je více. Prosím, pokud budete stát před stolkem s parfémy a budete se chystat na košt vín, rychle se otočte a pokud možno se nesprejujte ani lakem na vlasy. Nechte raději vyniknout vůni vína, než vůni parfému, všichni kolem vás to ocení. Na nesmyslně drahou večeři vynechte parfém květinových tónů, poděkují vám především muži, jelikož nic jim nevoní víc než jídlo a pokud jdete do kina což znamená bezprostřední blízkost cizích lidí, omezte se na lehké svěží vůně, aby jste náhodou ostatním nezprotivili parfém i s jeho aplikací.

All comments