Design flakonu parfému

Design flakonu parfému

ROZDĚLENÍ FLAKÓNŮ PODLE VÝROBNÍCH ŘAD:

Parfémy jsou rozděleny podle výrobních parametrů a koncentrace vůní na řady EXCLUSIVE, ARCTIC A ROYAL.

Salieri ROYAL – plněné „pravým“ parfémem s 35% obsahem vonné složky
Salieri ARCTIC – plněné „pravým“ parfémem s 25% obsahem vonné složky
Salieri EXCLUSIVE – plněné „pravým“ parfémem s 20% obsahem vonné složky

ROYAL – „Parfém jako šperk“

Splňuje nejpřísnější požadavky nejnáročnější klientely. Je složena výhradně z autorsky designovaných honosných flakónů, vyrobených z broušeného českého křišťálu, vyznačujících se zlacením a sofistikovaným výbrusem, který zajišťuje jedinečný odlesk a třpyt.

ARCTIC – „Parfém v českém křišťálu“

Zahrnuje produkci parfémů s luxusním flakónem z českého broušeného křišťálu v atraktivních dárkových sametových boxech. Výrobou těchto setů se společnost Salieri Invest LLC výrazně odlišuje od většiny ostatních výrobců vůní. Zároveň je tato řada stále cenově dostupná široké veřejnosti.

EXCLUSIVE – „Parfém za dostupnou cenu“

Je navržena tak, aby dokázala uspokojit individuální potřeby zákazníků s ohledem na cenovou dostupnost. Naleznete zde zejména moderní flakóny vyrobené z černého krystalického skla s tradičním balónkovým rozprašovačem, ale také praktické atomizéry.

OBALY NA PARFÉMY

Stejný důraz, který je kladen na parfémy a design flakónu je patrný také u dárkového balení. Každá výrobní řada (EXCLUSIVE, ARCTIC i ROYAL) má své vlastní specifické dárkové krabičky, kazety a boxy, vyráběné z kartonu, sametu a leštěného dřeva. Vybrané obaly nabízejí provedení v barvě bordó a tmavá modř.

All comments